Aconchegante Studio Butanta Completo Em Frente Ao Metro

Aconchegante Studio Butanta Completo Em Frente Ao Metro São Paulo is gelegen op ongeveer 25-minuten loopafstand van Universiteit van Sao Paulo en op 6 km afstand van de Avenida Paulista. Het appartement is gelegen op 750 meter afstand van Pinheiros treinstation en op een steenworp afstand van Parada Armando Fairbanks busstation.

Om u comfort te verhogen vindt u een apart toilet, een douche en een wastafel in dit appartement. Bovendien zijn er ook badlakens.

Deze accommodatie is biedt een keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.

Dit appartement bevindt zich in de wijk Butanta van São Paulo, op een paar stappen verwijderd van Butantã metrostation. Het Memorial da América Latina ligt op 7 km afstand van de accommodatie. Aconchegante Studio Butanta Completo Em Frente Ao Metro is gemakkelijk bereikbaar vanaf Congonhas luchthaven, gelegen 5 km verderop.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Aconchegante Studio Butanta Completo Em Frente Ao Metro São Paulo
Apt 70M, 2Wc, Ar, Churrasqueira, Ps5, Vaga E Metro
Mobiele prijsaanbieding

Apt 70M, 2Wc, Ar, Churrasqueira, Ps5, Vaga E Metro

394 m van de accommodatie
Studio Butanta - Localizacao Excelente
Mobiele prijsaanbieding

Studio Butanta - Localizacao Excelente

9.7
Voortreffelijk 4 beoordelingen
589 m van de accommodatie
Iguatemi Stay Bt
Mobiele prijsaanbieding

Iguatemi Stay Bt

7.0
Goed 1 beoordeling
1 km van de accommodatie
USD 51 USD 46
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    11 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    9 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie
    • Winkels/ Commerciële diensten

    In de keuken

    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Mini bar
    • Koffie- en theefaciliteiten

    In de badkamer

    • Wastafel

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Aconchegante Studio Butanta Completo Em Frente Ao Metro gelegen?
      Aconchegante Studio Butanta Completo Em Frente Ao Metro is in de wijk Butanta van São Paulo gesitueerd, op circa 25 minuten lopen van Universiteit van Sao Paulo.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Aconchegante Studio Butanta Completo Em Frente Ao Metro?
      Populaire plekken in de buurt van Aconchegante Studio Butanta Completo Em Frente Ao Metro zijn onder andere het Memorial da América Latina, Universiteit van Sao Paulo, de Avenida Paulista.
    • Hoeveel kost het om bij Aconchegante Studio Butanta Completo Em Frente Ao Metro te verblijven?
      Een overnachting in Aconchegante Studio Butanta Completo Em Frente Ao Metro kost $39.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Aconchegante Studio Butanta Completo Em Frente Ao Metro?
      Restaurants in de buurt van Aconchegante Studio Butanta Completo Em Frente Ao Metro zijn onder andere O Trivial en A Casa Azul Bistro restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is internet beschikbaar in Aconchegante Studio Butanta Completo Em Frente Ao Metro?
      Nee, Aconchegante Studio Butanta Completo Em Frente Ao Metro biedt geen WiFi. Neem contact op met de accommodatie voor meer informatie over de exacte voorwaarden.
    • Welke kamervoorzieningen zijn er in Aconchegante Studio Butanta Completo Em Frente Ao Metro?
      Gasten van Aconchegante Studio Butanta Completo Em Frente Ao Metro kunnen genieten van airconditioning in de kamers, samen met een flatscreen televisie.
    • Is er een keuken in Aconchegante Studio Butanta Completo Em Frente Ao Metro?
      Bij Aconchegante Studio Butanta Completo Em Frente Ao Metro kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een kookplaat.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    11 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    9 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Aconchegante Studio Butanta Completo Em Frente Ao Metro São Paulo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten